Strona 1 z 1

dlaczego ??

: czw sty 05, 2006 7:01 pm
autor: lysy
powiedzcie mi dlaczego ja nigdy nie widzialm mega zmotanej(jesli sa prosze o zdjecia) nivy
podniesionej z wielkimi oponami itp auto generalnie ma wszystko blokady sprezyny cene tez nie najgorsza bede wdzieczny jak ktos mi to wytlumaczy a moze poprostu jakos slabo patrze

: czw sty 05, 2006 7:05 pm
autor: dezerter
są ja kiedyś widziałem ale nie pamiętam gdzie, ale jestem pewny że ktoś się na to pokusił

: czw sty 05, 2006 7:06 pm
autor: dezerter
wpisz sobie na googlach w grafice a napewno coś znajdziesz

: czw sty 05, 2006 7:08 pm
autor: Jerry

: czw sty 05, 2006 9:22 pm
autor: MarG
Generalny powód to brak ramy, oraz podzespoły które nie wytrzymuja długo ostrego katowania w terenie.

: czw sty 05, 2006 9:24 pm
autor: MarG
A to są największe kółeczka jakie wsadzili do nivy :)21
Obrazek

: czw sty 05, 2006 9:26 pm
autor: dezerter

: czw sty 05, 2006 10:01 pm
autor: Michał...G
o taka coprawda była ona juz w innych postach ale prosze bardzo: http://www.rajdy4x4.pl/samochody/niwa/michal/

: czw sty 05, 2006 10:53 pm
autor: RadekR
Są lepsze samochody jako baza wyjściowa dla potwora - więc po co sie ładować w syf który nie ma ramy.

Re: dlaczego ??

: czw sty 05, 2006 11:13 pm
autor: LR_Olek
lysy pisze: auto generalnie ma wszystko blokady
Za przeproszeniem jakie blokady? Centralnego dyfra raczej tylko...,jakby jej nie miala,to by byla taka smieszna jak vw golf country. :D

: pt sty 06, 2006 1:26 pm
autor: lysy
rozumiem nie wiedzilem ze niema ramy dzieki za odpowiedzi

: pt sty 06, 2006 2:47 pm
autor: Dragunov
no nie ma ramy i to jest problem, troche ciasna na dalekie wypady - ale to jest bardzo dzielne auto w terenie :)2 a ze nie ma zmotanych - wykaz sie - mozliwosci sa zawsze :)

: ndz sty 22, 2006 6:01 am
autor: alfacym
Nie wiem ?!! Ale głowny problem oprócz braku ramy to konstrukcja przedniego zawieszenia , która bardzo utrudnia jakiekolwiek próby podnoszenia niwiastej. A te zmotane powstały przez dodanie ramy i całkowitą zmianę podwozia tylko poco tyle roboty, to już nie niwa Jak ktoś chce podnosić samochód do nieba to niech zakupi sobie coś odpowiedniego co ma ramę i o wiele lepiej się do tego nadaje. Wyjdzie to napewno taniej. Niwiasta do ekstremu nie pasuje :)3 i żadne przeróbki w granicach rozsądku tego nie zmienią. Jest samochód którego kupno i utrzymanie niewiele kosztuje, a w terenie też trochę potraf :)2 i to ile zależy tylko od siedzącego za kółkiem.