
Mnie zawsze fascynowały militaria oraz stara motoryzacja, o ile dobrze pamiętam to gdzieś zobaczyłem Gazika i tak się zaczęło

Moderator: Student
widzisz ja zaraziłem się Gazikiem bardzo podobnie do Ciebie tj. pewnego dnia podczas praktyk w technikum zobaczyłem gazika ( wtedy nie wiedziałem co to jeszcze za markadexter_k pisze:Trochę odbiegnę od tematu ale chętnie usłyszę jak Wy zaraziliście się ta Gazikową chorobą?
Mnie zawsze fascynowały militaria oraz stara motoryzacja, o ile dobrze pamiętam to gdzieś zobaczyłem Gazika i tak się zaczęłoJak to mówią pierwsza miłość nie rdzewieje.
Witam,dexter_k pisze:Na szczęście po pojazdach nikt nie jeździłzniszczeniu uległy tylko elementy uzbrojenia czyli jak widać na fotkach elementy rakiet. Cały tabor został albo sprzedany albo ponownie wykorzystany. Z tego co pamiętam wyrzutnie czyli MAW 543 przerabiano na jakieś zestawy plot.
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość