Strona 1 z 1

Uszczelki do mostów GAZ69

: sob paź 22, 2011 2:37 pm
autor: krys80
Witam wszystkich :D
Przegladalem forum i nie udalo mi sie znalezc rozwiazania mego problemu, dlatego prosze osoby majace wieksza wiedze w tym temacie o rade.
Mam pytanie odnosnie uszczelek do mostów w GAZie. Czy pasuja uszczelki (choc by niektóre) od UAZa? Akurat mi most cieknie i musze wymienc, i sie zastanawiam czy warto kupic te UAZoskie czy jednak bedzie to strata pieniedzy.
Po za tym moze jakas lista ogólnie czesci zamiennych z UAZa bedacych kompatybilne z GAZowskimi(na forum gdzies ten temat byl bardzo pobieznie poruszany)....na rynku czesci coraz mniej wiec gromadze z mysla o przyszlosci :)
Z góry dziekuje za wszelkie konstruktywne uwagi.

Re: Uszczelki do mostów GAZ69

: ndz paź 23, 2011 10:31 am
autor: Dziku2
Mosty są takie same, ewentualnie mogą się różnić bebechami typu ilość satelitów i zwrotnicami, ale pod względem uszczelek to samo. Możesz śmiało brać.

Re: Uszczelki do mostów GAZ69

: ndz paź 23, 2011 1:11 pm
autor: krys80
Dziekuje bardzo za odpowiedz

Re: Uszczelki do mostów GAZ69

: ndz sty 29, 2012 10:32 pm
autor: Doktor200
z tektory tniesz i jedziesz, nie ma srania po krzakach :D