Strona 1 z 1
XJ z 2WD na 4WD
: czw lut 09, 2012 10:36 pm
autor: bIp
Od dłuższego czasu mam chęć na youngtimera pickupa. Z racji charakteru samochodu temat trudny, bo samochody takie pracują raczej do końca życia, więc na rynku sama padlina. Czasami trafia się comanche 2wd w znośnym stanie. Pytanie do koneserów warsztatowych marki. Czy taka rzeźba jest wogóle wykonalna? Ile nerwów i kasy taki przeszczep pożre? Z góry dziękuję za treściwe opinie.
Re: XJ z 2WD na 4WD
: pt lut 10, 2012 3:16 pm
autor: Wojtek_W
Tak sie troche wtrace...
Youngtimera sie nie mota. Doprowadza do stany idealnego, fabrycznego i jedzi.
Re: XJ z 2WD na 4WD
: pt lut 10, 2012 3:58 pm
autor: bzibziak
Prawie w temacie

Czy komancze są na ramie? Bo tu
http://www.andysautosport.com/accessori ... anche.html wygląda jakby miał coś takiego, a może konstrukcja jak w peloponezie truck'u?
Re: XJ z 2WD na 4WD
: pt lut 10, 2012 5:18 pm
autor: bIp
Wojtek_W pisze:Tak sie troche wtrace...
Youngtimera sie nie mota. Doprowadza do stany idealnego, fabrycznego i jedzi.
Domotanie tego, co można kupić do wersji nieosiągalnej nie jest chyba zbrodnią??? Tym bardziej, że póki co nie interesuje mnie wózek do wpatrywania się w niego, rejestrowanie na żółte blachy i wpis do rejestru zabytków. Chcę samochód, który sprawi mi frajdę z okazjonalnego użytkowania w stanie conajmniej dobrym. Kompleksowa renowacja jeśli już to za 10-15 lat, jak się z nim zżyję i będę zmuszony go unieśmiertelnić. Kosztem nerki

Re: XJ z 2WD na 4WD
: pt lut 10, 2012 7:42 pm
autor: Qbartx
Dac sie da, jest troche kombinacji ale w pelni wykonalne. Nerwow nic, kasy sporo
