Witam wszystkich.Moja Vitka zasilana jest lpg oraz beną .Mam najprostszy układ jaki może być .Bez żadnej elektroniki.Chciałbym kupić STEROWNIK MINI LAMBDA - LECHO i krokowca w celu zmniejszenia zużycia lpg /pali teraz 18lpg/100km przy 30'' po czarnym w automacie/ Może ktoś posiada z koleżeństaw taki sterownik i mógłby mi trochę podpowiedzieć co i jak?
Pozdrawiam
Instalacja LPG w Vitarze
Moderator: Albert_N
Re: Instalacja LPG w Vitarze
pierw kolego zacznij od wymiany filtra gazu. Tylko go WYMIEŃ, a nie przedmuchaj. Bardzo często to jest prowoderem zbyt wysokiego zużycia gazu.
4x4 Tczew
Re: Instalacja LPG w Vitarze
jak na 30" to mało palisowland pisze:Witam wszystkich.Moja Vitka zasilana jest lpg oraz beną .Mam najprostszy układ jaki może być .Bez żadnej elektroniki.Chciałbym kupić STEROWNIK MINI LAMBDA - LECHO i krokowca w celu zmniejszenia zużycia lpg /pali teraz 18lpg/100km przy 30'' po czarnym w automacie/ Może ktoś posiada z koleżeństaw taki sterownik i mógłby mi trochę podpowiedzieć co i jak?
Pozdrawiam

sterownik mini lambda nie spowoduje zmniejszenia zuzycia lpg (a odchudzi portfel na pewno)

jak się konczy sonda to czasem wzrasta zużycie i gazu i Pb o ok.2l
ale wszystko zalezy od opon i nogi

SUZUKI VITARA wahacze (produkuje je)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/82e ... 14956.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/82e ... 14956.html
Re: Instalacja LPG w Vitarze
a i jesli to 8v to niema krokowca
Re: Instalacja LPG w Vitarze
Ja pisałem o krokowcu do lpg /mam manuala/
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość